O nas

Nasza historia

o_nas1.jpg

Założona w 2002 roku przez przyrodnik i konserwator Sue Godding, GODDING & GODDING, dawniej znany jako SILK COLLECTION, rozwinęła się z małej, rodzinnej farmy jedwabiu - specjalizującej się w doskonałej, jedwabnej pościeli i produktach z jedwabiu - do międzynarodowej firmy, dobrze znanej i szanowanej za swój oryginalny jedwab i zapachy Afryki, luksusowych produktów do pielęgnacji skóry, najlepszych jakościowo pościeli i bielizny pościelowej - i prezentów dla tych, których cieszy prawdziwie wyrafinowany styl życia.

Na długo przed tym, kiedy naturalny ruch odnowy stał się popularny, GODDING & GODDING całym sercem obejmował bogactwa świata przyrody, wprowadzał produkty do pielęgnacji skóry wykonane z czystego jedwabiu, kwiatów i roślinnych esencji. Naszym celem jest tworzenie produktów i prezentów, które przekształcają zwykłe rytuały codziennego życia w niezwykle przyjemne doświadczenia.

Nasza Inspiracja

W kierunku natury.

o_nas2_small.jpg

GODDING & GODDING czerpie inspirację od starożytnych Chińczyków i naturalnej dobroci Afryki. Jedwab - pierwszy raz odkryty pięć tysięcy lat temu - stał się królewską tkaniną w starożytnych Chinach i pozostaje nią do dnia dzisiejszego. Niezadowoleni jedynie z noszenia i spania owiniętymi w najlepsze naturalne włókno, Dynastia Tsang nauczyła się dodawać czysty jedwab do destylowanej, pachnącej wody do kąpieli tworząc przy tym kojące esencje dla zdrowej skóry.

GODDING & GODDING przyjęli te rytuały, rozwijając szereg unikalnych produktów, z których każdy jest naturalnie wzmocniony przez afrykańskie tradycje, zgodne z jej fauną i florą, dla zdrowia, witalności i aromatu (rooibos, Marula, baobab i aloes) skutkując zakresem produktów o bezkompromisowej jakości i luksusie. To właśnie GODDING & GODDING.

W GODDING & GODDING, zatrudniamy szereg miejscowych pań, które zostały specjalnie przeszkolone w dziedzinie produkcji jedwabiu. Od rozciągania jedwabiu i trzepania go do naszych popularnych wkładów do kołder, szyciu luksusowych, satynowo jedwabnych szlafroków, do unikalnej i światowej sławy jedwabnej pielęgnacji skóry, którą produkujemy; nasze panie są dumne i zachowują szczególną ostrożność przy każdym, ręcznie robionym produkcie.

Nasza magia

o_nas3_small.jpg

Afryka ma wiele cudownych i magicznych sekretów, z których jedynie wybrane zostały przedstawione światu. W końcu tajemnice muszą pozostać tajemnicami. W GODDING & GODDING zachowujemy afrykańskie sekrety, ale poprzez nasze produkty dzielimy się ze światem kilkoma korzyściami, zapachami, a nawet luksusami. W końcu pochodzimy z Afryki, więc rośliny, drzewa i zioła, które możemy dodać do naszego czystego jedwabiu, a które pochodzą z naszej ojczystej ziemi, zapewnią niezwykłą równowagę pomiędzy rozdawaniem tajemnic Afryki i odpowiedniej dawki magii, dzięki czemu nasze produkty dostarczą coś wyjątkowego dla każdego.

Czysty jedwab na skórze jest doznaniem zarówno zmysłowym jak i erotycznym. Wślizgiwanie się i noszenie odzieży z czystego jedwabiu; od szala przez cały dzień, do łóżka lub po wyjściu z kąpieli ... Jedwab jest osobistym luksusem, który pobudza i zachęca skórę i ciało, by czuć się żywym i witalnym.