Ręczniki kąpielowe

Wysokiej jakości ręczniki to niezbędne wyposażenie każdej łazienki. Okrycie kąpielowe od Mungo delikatnie otula skórę. Dzięki swej zwiększonej chłonności wspaniale sprawdza się również na plaży czy basenie.
Bawełna, stosowana do produkcji materiałów do wycierania ciała, posiada unikatową historię. Zanim trafi do klienta, jej próbne wersje są testowane przez pracowników, którzy używają jej w codziennych sytuacjach. Dzięki temu marka poprawia ewentualne mankamenty tkaniny. Oferowany przez Mungo duży ręcznik kąpielowy doskonale wchłania wodę i wilgoć, a jednocześnie schnie w bardzo szybkim tempie. Po praniu nie sztywnieje, lecz pozostaje miękki. Zastosowanie wysokiej jakości bawełny sprawia, że ten produkt jest przyjazny zarówno dla ludzkiego naskórka, jak i dla przyrody.
W naszej ofercie dostępne są ręczniki w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Najbardziej oryginalne projekty są inspirowane afrykańską kulturą, choć nie brakuje również tradycyjnych odniesień. Warto zaopatrzyć się w cały komplet tych unikatowych wyrobów stosowanych w łazience.

Ręczniki kąpielowe  Jest 10 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 10 elementów

Nowe produkty

Tagi