Bawełniane ręczniki i koce

Założona w 1998 roku przez mistrza tkactwa Stuarta Holding firma tekstylna Mungo posiada rzadką zdolność wytwarzania tkaniny od początkowego pomysłu do gotowego produktu. Proces projektowania opiera się na organiczności, a wiele z projektów czerpie inspirację z historycznych źródeł ze wzorami, które dostosowane są do dzisiejszych wymagań. Często w finalnym produkcie wyraźne są wpływy afrykańskie, ale nie brakuje bardziej tradycyjnego wzornictwa.

Ręczniki o waflowym splocie

Unikatową wartością dla ręczników oraz kocyków Mungo jest to, że nowa wyprodukowana tkanina jest zabierana do domu przez pracowników i testowana w codziennych warunkach. W ten sposób poznawane są indywidualne cechy tkanin, które można jeszcze dopracować, by efekt końcowy był najwyższej jakości.

Producent Mungo zyskał sławę dzięki ręcznie tkanym ręcznikom. Jakie właściwości wyróżniają tkaniny: doskonale absorbują wodę, są łatwe do przechowywania i prania, przyjazne dla środowiska - mają włókna naturalne, zajmują mniej miejsca w pralce i szybciej schną, wszechstronne i praktyczne - ręczniki kąpielowe, plażowe lub basenowe, oryginalne i praktyczne.

Bawełniane ręczniki i koce  Jest 20 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 20 elementów

Nowe produkty

Tagi